Forum Dziewczyński świat! Strona Główna Dziewczyński świat!
Forum dla dziewczyn :)
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obrażanie się i fochy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziewczyński świat! Strona Główna -> Przyjaciele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiater
Kurtyzana


Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 1892
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: z Bialegostoku
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Sob 15:49, 04 Lip 2009    Temat postu: Obrażanie się i fochy

Jak to jest, że nie wiemy co zrobiłyśmy, a i tak druga osoba jest na nas obrażona?
Obrażacie się? Czy raczej strzelcie fochy?


Ja ogólnie należę do osób które się nie obrażają w ogóle i nigdy, za to po mnie ludzie sobie ostro jadą. Fochają się za nic, a ja biegnę (dosłownie!) z przeprosinami, chodź czasami nie wiem za co przepraszam 5 raz w miesiącu (i znów: dosłownie!).
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Sob 16:06, 04 Lip 2009    Temat postu:

Jak ktoś się na mnie obraża, i nie chce powiedzieć o co mu chodzi, to zwyczajnie mam go w dupie.

Miałam taką sytuację, że obraziłam się na moją byłą przyjaciółkę, nie mówiąc jej o co dokładnie mi chodzi, bo to było oczywiste. Niestety, jej głupota tego nie pojęła, i jak zwykle zrobiła ze mnie "tę złą" a z siebie ofiarę.
Na szczęście, wraz z 19 czerwca odcięłam się od niej raz a dobrze.
Powrót do góry
nadalblondynka16
Zaklinaczka mrówek


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 229
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Gorlice!
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Sob 17:09, 04 Lip 2009    Temat postu:

Nie nie nie , nie ma szans żebym przepraszała za coś czego nie zrobiłam , albo coś , co do fochów to tak na żarty i w ogóle .. chyba że ktoś zrobi naprawde coś złego to wtedy jestem raczej wściekła niż obrażona Razz.

Ostatnio zmieniony przez nadalblondynka16 dnia Nie 13:55, 05 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ameretat
Tancerka Snu


Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 1700
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Z trzeciego pudła od lewej.
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Sob 18:36, 04 Lip 2009    Temat postu:

Niestety, otaczają mnie ludzie którzy nie widzą często swojej winy, i całość zrzucają na mnie. Jestem winna więc często złu całego świata i ogólnie sprowadzam na wszystkich rozliczne nieszczęścia. Mam to do siebie, że boję się zostać sama więc przepraszam - szczególnie gdy nie jest to moja wina. Z racji że do tej pory umiejętność mówienia "nie" które słowem bardzo wymownym jest, u mnie była dosyć słabo rozwinięta - uwaga, tu zwykle chce mi się śmiać - gdy odmawiałam wysłania WSZYSTKICH (zwykle ok. 60) zdjęć z danego dnia JUŻ, TERAZ, NATYCHMIAST obraza majestatu była automatyczna i przez trzy dni żadna ze stron się nie odzywała, po czym gryzło mnie sumienie, i pierwsza wyciągałam rękę.

W tej chwili zlewam na to, chociaż staram się przynajmniej odbierać telefony i wiadomosci. Ale i tak zwykle nie słyszę dzwonka i potem też są pretensje, że nie da się ze mną skontaktować i po co mi ten telefon.
Jeżeli ktoś chce zdjęcia, to proszę o płytę albo pendrive'a, i jakimś cudem nikomu nie chce się bawić w przynoszenie, proszenie, odbieranie. Najlepiej było jak ja przynosiłam gotowe.

Teraz mam to w dupie, a 'obrażanie się' uważam za odpowiednie na poziomie piaskownicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Morphine.
Użytkowniczka Lipca.


Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 619
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/6
Skąd: Auf das Schloss.
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Sob 19:24, 04 Lip 2009    Temat postu:

Obrażam się tylko i wyłącznie wtedy kiedy ktoś mnie oleje w dosłownym słowa znaczeniu, porządnie okłamie lub będzie dwulicowy w stosunku do mnie. Przezwiska łatwo wybaczam, wręcz nie zwracam na to uwagi,dlatego często po mnie jadą, cóż. Czasem bywa tak, że zrobię coś i nie wiem o co chodzi a ta druga osoba się obraża. Wtedy staram się porozmawiać z tą osobą,poprosić (tak, poprosić. nie kazać. ) o wytłumaczenie. Wina leży po dwóch stronach, szkoda że prawie nikt tego nie rozumie. W moim otoczeniu tak jak u Ameretat nikt nie widzi swojej winy i próbują wszystko zwalić na mnie. a wszelką cenę. Jednym wyjątkiem jest mój .. hym.. kolega. Przeprasza mnie za wszystko, również za to że żyje, oddycha etc. Jeśli np. ja coś zrobię nie tak, to i tak to ON przeprosi. Tyle razy już mu tłumaczyłam by tego nie robił bo to jest.. żenujące?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Pinezka
Muchomorek


Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 65
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: spadłam z drzewa.
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Nie 11:22, 05 Lip 2009    Temat postu:

Przyznam, że rzadko się obrażam, a jeśli już to później i tak dochodzi do przeprosin z mojej strony (nawet gdy wiem, że wina nie leżała po mojej stronie). Taka już jestem, nie lubię się kłócić, gniewać. Wolę żyć w zgodzie z ludźmi. Zazwyczaj podczas kłótni druga strona zabiera wszystkich na swoją stroną, a ja nienawidzę być sama.

A fochy strzelam dla żartu Mr. Green . Takie z podskokiem (przytup jest przestarzały xD )
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Olusha
Zaklinaczka mrówek


Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 264
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: LA < 3
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Nie 13:40, 05 Lip 2009    Temat postu:

Obrażam się strasznie rzadko, praktycznie w ogóle. Już wolę się po wykłócać kilka minut, przejść w końcu do dyskusji i rozmowy niż strzelić focha i się nie odzywać przez jakiś czas. Być może dlatego, że sama bardzo nie lubię, gdy ktoś nie potrafiąc porozmawiać czy znaleźć argumentów, obraża się. Jak moja mama. ;ff
Powrót do góry
Zobacz profil autora
samara
Potencjalny geniusz


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 381
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6
Skąd: Krynica
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Nie 14:12, 05 Lip 2009    Temat postu:

Zdarza mi się, ale nie trwa wiecznie. Wolę raczej porozmawiać z osobą, która mnie zawiodła. Raczej jest to strzelanie fochów aniżeli obrażanie się. Wyjątkiem jest taki zawód, że tej osoby po prostu nie chce znać, mam już tak z paroma i do tej pory jestem na nie obrażona, a pogodzić się nie zamierzam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kipri
Teletubiś


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Pią 21:00, 24 Mar 2017    Temat postu:

Niektórzy ludzie maja taki styl bycia, że ciągle się obrażają i o wszystko. Olać ich!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Roma94
Męczycielka klawiatury


Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 157
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Sob 12:16, 31 Paź 2020    Temat postu:

Bez problemu uda się nam dzisiaj robić zakupy online i także [link widoczny dla zalogowanych] jest dostępna w internecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziewczyński świat! Strona Główna -> Przyjaciele
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin