Forum Dziewczyński świat! Strona Główna Dziewczyński świat!
Forum dla dziewczyn :)
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niczym szare myszki.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziewczyński świat! Strona Główna -> Wygląd / Moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
narcisseisdead
Muchomorek


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Pią 18:32, 17 Lis 2006    Temat postu: Niczym szare myszki.

Jedno mnie zastanawia, kiedy oglądam zdjęcia młodych dziewczyn na portalach. Nieoszlifowane diamenty. A przecież niewiele trzeba, nie mówię o makijażu. Okulary można zastapić soczewkami - ja tak zrobiłam - i jest dużo lepiej. Brwi regulować. Włosy przefarbować (tu już opcja dla takich, którym mamusia pozwala ^^ ), chociażby szampoenm (ja z tej opcji przeszłam na normalną fabę, bo wlosy miałam ciemno-blond, teraz mam ciemno brązowe). I nie mówię, że naturalność jest zła. Czasami po prostu niewiele trzeba. Co wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Mischievous
Alfons


Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 4901
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Pią 19:03, 17 Lis 2006    Temat postu:

Dokladnie tak samo mysle. Wystarczy jeden maly detal i twarz stanie sie ladniejsza. Chociaz z drugiej strony uroda nie jest pojeciem sprecyzowanym, bo o symetrycznych rysach mozemy pomarzyc. Jednemu osoba x podoba sie z grzywka, a inna bez niej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kalosz^^
Męczycielka klawiatury


Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 126
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/6

PostWysłany: Pią 19:47, 17 Lis 2006    Temat postu:

Szczerze mowiac...u mnie w klasie pare dziewczyn mogloby zmienic fryz i styl...a bylyby bardzo interesujace..Smile Ale coz..ja nie moge im radzic,bo to by glupio wygladalo..;-] Sama kocham grzywki takie na ukos :d Cieniowane mmm..Very Happy heh
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Immoral
Tancerka Snu


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 1700
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Pią 20:04, 17 Lis 2006    Temat postu:

Eh ja sama mam mnóstwo kompleksów.
Niby nosze soczewki, od czasu do czasu kręcę włosy, maluję się, ale ciągle jestem niezadowolna z siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
narcisseisdead
Muchomorek


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Pią 21:01, 17 Lis 2006    Temat postu:

No, ale to już jest kwestia psychiki. Raczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Clarissee
Potencjalny geniusz


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 438
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: z mojego własnego świata

PostWysłany: Sob 12:25, 18 Lis 2006    Temat postu:

ja też tak myśle. u mnie w klasie jest dużo dziewczyn które włosy wiążą w ciasną kitkę a w rozpuszczonych włosach czy innym uczesaniu wyglądają przepięknie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
narcisseisdead
Muchomorek


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Sob 13:08, 18 Lis 2006    Temat postu:

mialam taka w klasie. jasne blond wlosy do pasa, i robila koka. oO
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maa
Dziub Dziub


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 13:52, 18 Lis 2006    Temat postu:

Zgadzam się z pierwszymi dwoma wypowiedziami. Czasami tak mało potrzeba, a mimo tego dziewczyna woli tonąć w bezsensownych kompleksach z powodu zbytniej przeciętności.
Ja należę do tych zbyt pewnych siebie i wiem, że mi nie potrzeba prawie nic. Tylko coś muszę z włosami robić, bo naturalnie nie mam ani kręconych ani prostych. Trwała jednak załatwiła wszystko. A jeżeli mam taki kaprys to chwytam za prostownicę i mam zupełnie inną fryzuręWink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
narcisseisdead
Muchomorek


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 57
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Sob 14:09, 18 Lis 2006    Temat postu:

Trwałej to nie. Od tego mam lokówkę, a gdy chcę mieć proste-prostownicę. Też mam naturalnie nijakie, i z koloru, i z tego, jakie są. Dlatego farbuję.
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maa
Dziub Dziub


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 14:28, 18 Lis 2006    Temat postu:

Naturalnie mam ciemny brąz, więc nie mam zastrzeżeńWink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dorianne
Potencjalny geniusz


Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 336
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Sob 16:24, 18 Lis 2006    Temat postu:

Hmchm.
W sumie to jakby na to nie patrzeć, gdy zdejmę okulary, trochę się pomaluję, założę jakieś fajne ubrania i ciągle się będę uśmiechać, od razu jakoś dziwnie przybywa mi znajomych, którzy wcześniej uważali mnie za nikogo.
Tak, jestem cholernie zakompleksioną szarą myszką bez poczucia własnej wartości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Maa
Dziub Dziub


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 16:29, 18 Lis 2006    Temat postu:

Dorianne napisał:
Tak, jestem cholernie zakompleksioną szarą myszką bez poczucia własnej wartości.
błąd, bo ludzie pewni siebie mają więcej.. możliwości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Angel xD
Gość





PostWysłany: Sob 16:42, 18 Lis 2006    Temat postu:

Ja osobiście jestem bardzo przeciętna, ale jak sie podmaluje, ostatnio rozjasniam sobie włosy (swoje mam taki mysie), jakies fajne ciuszki, ostatni nawet zaczęłam ćwiczyć żeby nabrać ładniejsze figury to odrazu inaczej wyglądam xD
Powrót do góry
tailyweily
Najbardziej krejzi użytkowniczka.


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4080
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6

PostWysłany: Sob 16:43, 18 Lis 2006    Temat postu:

Ale ja też nie czuje sie jakos tak super, nie uwazam sie za kogos pieknego itd... Nawet gdy czasem postaram sie umalowac itd
Powrót do góry
Zobacz profil autora
**Loving_Heart**
Potencjalny geniusz


Dołączył: 25 Sie 2005
Posty: 379
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Ze Świata Motylkowego :)

PostWysłany: Sob 18:44, 18 Lis 2006    Temat postu:

Hę.. Niby tak ale trzeba tez troszkę odwagi bo ktoś się obawiać może że będzie źle że się nie spodoba..
Ja osobiście nie potrafie się ocenić..
Nie wiem.. myślę że jestem przeciętna, nie ma czegoś co mnie wyróżnia.. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kalosz^^
Męczycielka klawiatury


Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 126
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 4/6

PostWysłany: Sob 9:25, 25 Lis 2006    Temat postu:

Łeeee tam, mnie nic nie wyróżnia zbytnio,no moze poza tym w mojej klasie..nie ma bardziej zwariowanej dziewczyny odemnie poza moja przyjaciolka z ktora arzem swirujemy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Patkik
Dziub Dziub


Dołączył: 22 Gru 2005
Posty: 14
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6
Skąd: A cO? Okraść mnie chcesz? ;>

PostWysłany: Sob 21:58, 02 Gru 2006    Temat postu:

Taa, patrz ja jestem takim przykładem.
To gimnazjum ze mna takie cos zrobilo xP
No przefarbowalam wlosy na ciemny braz, zaczelam o siebie bardziej dbac{regulacja brwi,delikatny mejkap i inne}i co? patrzciemoje zdjecie na avie xD Wiem, za duzo sie nie naogladacie xD
I charakter tez sie zminil ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Sfaxy007
Męczycielka klawiatury


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 139
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Szczecin
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Pon 2:25, 22 Sty 2007    Temat postu:

Ja raczej do myszek należę. Był okres, że owszem, robiłam to wszystko, by dopomóc naturze, ale znudziło mi się. Miałam więcej znajomych, wyglądałam lepiej, ale męczyło mnie to piekielnie, nie umiem się wybijać w ten sposób. Zostawiłam jedynie farbowane włosy i nieco makijażu, twarz, jaką sobie dla siebie wymyśliłam. I grzywkę, za którą się czasem chowam. Gdy zależy mi, bo to wszystko wyglądało inaczej, zaczynam inaczej iść, podnoszę głowę, tak niewiele, a wystarczy, by całość wyglądała inaczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
anusiak
Martelina


Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Sob 8:29, 17 Lut 2007    Temat postu:

takie zmiany sa dobre..
ja w ciągu ostatnich 2 lat zmieniłam w sobie chyba wszystko....
jestem zupełnie inną osobą...
byłam zwykła zakomleksiona i wiecznie smutna....
a teraz jestem pewna siebie szczesliwa i zawsze usmiechnięta!
zrozumiałam że nie warto przejmować sie innymi...
polubiłam siebie...i inni też mnie polubili...


i pamietajcie.....
" nie ważne jak o tobie mówia,ważne żeby mówili..."
xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tanti
Tancerka Snu


Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 1643
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Graceland
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Sob 11:58, 17 Lut 2007    Temat postu:

Ja w gimnazjum bylam bardzo cicha osoba, wstydzilam sie pokazac nogi, bo uwazalam, ze sa krzywe. W wakacje przed pierwsza liceum wyjechalam do Niemiec i zobaczylam wiele niedoskonalych dziewczyn, stwierdzilam, ze nie mam sie czego wstydzic. Zaczelam sie malowac, pokazywac nogi, zmienilam kolor wlosow, fryzure i stalam sie otwarta.
Teraz jestem postrzegana za osobe smiala i szczera, mowie, co mysle, choc trace przez to. Ubieram sie jak chce i nie jestem wstydliwa. Bylo minelo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Sob 13:06, 17 Lut 2007    Temat postu:

glupia? sorry za wyrazenie.
1. nie kazde oczy przyjma soczewki. czasem mozna byc alergikiem, nie przyszlo Ci to do glowy? pozatym soczewki kosztuja strasznie duzo. chyba ze Rodzice maja firme..
2. Brwi regulowac? zaczniesz raz to juz nie skonczysz. co iles czasu do kosmetyczki. a, i trzeba miec kase. nie lepiej je podrysowac kredka?
3. wlosy przefarbowac? i znowu. co jakis czas farbujesz, wlosy sie niszcza. a jak Ty farbujesz na ciemny kolor, to widac odrosty i musisz juz ciagle. a wedlug mnie ladniejsze sa naturalne.

szkoda ze jeszcze nie napisalas "operacja plastyczna- tak malo trzeba, zeby nos byl krotszy"...

a makijazem naprawde mozna poprawic wyglad...
Powrót do góry
tailyweily
Najbardziej krejzi użytkowniczka.


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4080
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6

PostWysłany: Sob 13:32, 17 Lut 2007    Temat postu:

Boże about po co robisz problem? Bo ja nie uważam że to majątek isć raz na 3 tyg do kosmetyczki wyregulowac brwi i zapłacić te 5 zł, zamiast wydawać na żarcie tzn słodyczne. A soczewki to jak kto chce, masz kase to kupujesz a jak nie to kup sobie okulary które będą dopasowane do twarzy. z włosami to nikt ci nie kaze farbowac, wystarczy cieniowanie i tyle. I nikt nie mowi o operacji plastycznej co??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tanti
Tancerka Snu


Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 1643
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Graceland
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Sob 13:46, 17 Lut 2007    Temat postu:

Ja np. sama sobie reguluje brwi, szkoda mi kasy na kosmetyczke.
Wlosy farbowac? Kurcze, jesli masz ciemniejsze wlosy i pofarbujesz na kolor o podobnej tonacji, odrosty wcale nie sa az tak widoczne. Co innego jesli z blondu farbniesz sie na czarno, albo na odwrot.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Sob 16:22, 17 Lut 2007    Temat postu:

tailyweily napisał:
Boże about po co robisz problem? Bo ja nie uważam że to majątek isć raz na 3 tyg do kosmetyczki wyregulowac brwi i zapłacić te 5 zł, zamiast wydawać na żarcie tzn słodyczne. A soczewki to jak kto chce, masz kase to kupujesz a jak nie to kup sobie okulary które będą dopasowane do twarzy. z włosami to nikt ci nie kaze farbowac, wystarczy cieniowanie i tyle. I nikt nie mowi o operacji plastycznej co??

ale ja skomentowalam to co zalozycielka tematu napisala. a napisala, ze mozna przefarbowac wlosy, wyregulowac brwi, kupic soczewki.
z wyregulowaniem brwi to rzeczywiscie przesadzilam. ale tylko z tym.
Powrót do góry
tailyweily
Najbardziej krejzi użytkowniczka.


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4080
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6

PostWysłany: Sob 16:26, 17 Lut 2007    Temat postu:

Ja i tak upieram się przy tym, że można zadbać też o siebie nie używając tony makijażu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Sob 16:31, 17 Lut 2007    Temat postu:

ale kto mowi o tonie? ja napisalam ze mozna podrysowac a nie walic tone. oczy mozna tuszem, cere podkladem itp.
oczywiscie, ze mozna zadbac. jak juz napisalas, mozna wycieniowac wlosy, ale nie farbowac. mozna dobrac fajne okulary, ale nie soczewki.
a co do operacji plastycznej to by mi bardzo do tego posta pierwszego pasowalo.
Powrót do góry
tailyweily
Najbardziej krejzi użytkowniczka.


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4080
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6

PostWysłany: Sob 16:37, 17 Lut 2007    Temat postu:

Nie napisałaś podrysować, tylko napisałaś że makijażem można poprawić wygląd ale mniejsza Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tanti
Tancerka Snu


Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 1643
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Graceland
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Sob 16:49, 17 Lut 2007    Temat postu:

Mowia, ze makijaz robi swoje i taka jest prawda. Tylko, ze jednej kobiecie makijaz odejmie lat, a drugiej doda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Sob 19:01, 17 Lut 2007    Temat postu:

TaNTi napisał:
Mowia, ze makijaz robi swoje i taka jest prawda. Tylko, ze jednej kobiecie makijaz odejmie lat, a drugiej doda.

jeszcze zalezy jaki i jak zrobiony.

Tailyweily, napisalam i to i to ^^
Cytat:

zaczniesz raz to juz nie skonczysz. co iles czasu do kosmetyczki. a, i trzeba miec kase. nie lepiej je podrysowac kredka?


a mi akurat chodzilo o to.
Powrót do góry
Ameretat
Tancerka Snu


Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 1700
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Z trzeciego pudła od lewej.
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Sob 20:02, 17 Lut 2007    Temat postu:

Soczewki nosza w mojej rodzinie dwie osoby, a moi rodzice NIE MAJĄ firmy. Grunt to znaleźć okulistę/sklep w którym odpowiednio i adekwatnie do jakości soczewek dobiorą ci ich cenę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
tailyweily
Najbardziej krejzi użytkowniczka.


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4080
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6

PostWysłany: Sob 20:57, 17 Lut 2007    Temat postu:

Ja jedynie zbieram kase na soczewki które zmienią mi kolor oczu, chciałabym wypróbować Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Trufla
Alfons


Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 2606
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Sob 21:41, 17 Lut 2007    Temat postu:

Moja babka od angielskiego czasami nosi takie moccccccno niebieskie soczewki.
Nie pasują jej, bo widać, że to nie jest jej naturalny kolor oczu.
Ale ona i tak uważa, że dzięki temu jest piękna Very Happy.

Ja zawsze chciałam sobie kupić jakieś kocie np. na imprezę Razz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Tanti
Tancerka Snu


Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 1643
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Graceland
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Sob 21:54, 17 Lut 2007    Temat postu:

tailyweily napisał:
Ja jedynie zbieram kase na soczewki które zmienią mi kolor oczu, chciałabym wypróbować Smile

A w jakiej cenie moga byc?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
agacia92
Męczycielka klawiatury


Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 134
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 6/6
Skąd: KraiNa MarzeŃ ;)

PostWysłany: Sob 23:04, 17 Lut 2007    Temat postu:

a wiecie co ja uważam? wcale nikt nie musi farbować włosów czy cos. Wystarczy, ze dziewczyna jest schludna i zadbana. No bo urode nie da sie ocenic w jakiejs skali, zamknąć okreslonymi regułami (np. jak na wyborach miss). Przeciez to jest subiektywna opinia. Jednemu sie podoba to innemu co innego. wiec wystarczy byc soba, a nie robic nie wiadomo jakie ceregele. jestem zwolenniczka naturalnosci i jak najmniej sztucznosci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Nie 18:38, 18 Lut 2007    Temat postu:

Blair napisał:
Soczewki nosza w mojej rodzinie dwie osoby, a moi rodzice NIE MAJĄ firmy. Grunt to znaleźć okulistę/sklep w którym odpowiednio i adekwatnie do jakości soczewek dobiorą ci ich cenę.

ale i tak zawsze beda drozsze. z firma to byla przenosnia.
wierz mi, sa osoby ktorym na rachunek brakuje, to raczej nie starczy im na soczewki.
Powrót do góry
tailyweily
Najbardziej krejzi użytkowniczka.


Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 4080
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6

PostWysłany: Nie 19:45, 18 Lut 2007    Temat postu:

Jeju skoro ktoś ma kase na soczewki to niech sobie kupi, jeżeli nie ma kasy na jedzenie to logiczne ze nie kupi! A soczewki zmieniajace kolor oczu kosztuja ok. 100 zloty na miesiac... Drogo, ale coz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gość






PostWysłany: Wto 15:28, 20 Lut 2007    Temat postu:

Tak, ale ona napisala glupio. nie wiem jak to napisac, ale ale ona napisala to jakos dziwnie.
Powrót do góry
Ameretat
Tancerka Snu


Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 1700
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6
Skąd: Z trzeciego pudła od lewej.
Płeć: Dziewczyna

PostWysłany: Wto 15:54, 20 Lut 2007    Temat postu:

To powiem ci tyle, że też dziwny jest twój pogląd, jakoby na soczewki ma stać tylko osoby, których rodzice mają kasy jak lodu.


A poza tym podpisuję się pod agacią, bo grunt to być zadbaną - znam dziewczyny które są naprawdę ładne, ale nic im po tej urodzie nie przychodzi, jak się nie myją po trzy miesiące? A są tacy ludzie, naprawdę Neutral


EDIT: Wydaje mi się, czy twoim ulubionym zajęciem jest doczepianie się do moich postów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Immoral
Tancerka Snu


Dołączył: 11 Lip 2005
Posty: 1700
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/6

PostWysłany: Wto 16:27, 20 Lut 2007    Temat postu:

about! napisał:
Blair napisał:
Soczewki nosza w mojej rodzinie dwie osoby, a moi rodzice NIE MAJĄ firmy. Grunt to znaleźć okulistę/sklep w którym odpowiednio i adekwatnie do jakości soczewek dobiorą ci ich cenę.

ale i tak zawsze beda drozsze. z firma to byla przenosnia.
wierz mi, sa osoby ktorym na rachunek brakuje, to raczej nie starczy im na soczewki.


Owszem są osoby, którym nie starcza na raczunek, jednak nikt nie każe im nosić soczewek. Grunt to nastawienie - podobasz się sobie w okularach - spodobasz się innym. Mnie mówili, że okulary mi pasują - okej, ale wybrałam soczewki.
I uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Nie będę tutaj wymieniała wszystkich zalet tej decyzji a jest ich wiele, nie tylko estetycznych, ale też typowo zdrowotnych.
I soczewki wcale nie są takie drogie, ludzie opanujcie się!
Nikt tu jeszcze ceny nie wymienił, nie wiem czemu. Ja kupuję soczewki miesięczne, jedna kosztuje 17 zł. Dwie - 34 zł. Niby wydatek miesięczny, jednak ja jedną parę używam dwa miesiące.
Wychodzi więc 17 zł miesięcznie, co naprawdę nie jest kosmiczną sumą. Większośc z was pewnie dostaje kieszonkowe, co za problem poświęcić te 2 dychy na soczewki? Żaden.
Baj de łej, Blair, u mnie w domu też stoją dwa pojemniczki na soczewki. Moja mama używa już od jakiś 20 lat, a nie powiem żebym spała na kasie.

Blair napisał:
EDIT: Wydaje mi się, czy twoim ulubionym zajęciem jest doczepianie się do moich postów?


Nie twoich. About chyba w ogóle lubi się czepiać, każdego i wszystkiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
<3
Męczycielka klawiatury


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 112
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/6
Skąd: tam gdzie slonce nie dochodzi...

PostWysłany: Śro 13:15, 21 Lut 2007    Temat postu:

no.....tylko trzeba byc ladna Sad


mi to by sie mocny retusz przydal...tyle,ze ja nie dobrze sie tak czuje i z reszta rownie zle wygladam.....tak zle i tak niedobrze Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dziewczyński świat! Strona Główna -> Wygląd / Moda
Idź do strony 1, 2  Następny
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001 - 2005 phpBB Group
Theme ACID v. 2.0.20 par HEDONISM
Regulamin